Wakacje powoli się kończą, a szkoła już widnieje na horyzoncie. Jest to ostatni moment, żeby skorzystać z atrakcji Discovery Park Łeba.

Bez czego nie możecie zakończyć tych wakacji?
➡️ Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy – punkt obowiązkowy w naszym parku rozrywki. Nauka ruchu drogowego poprzez zabawę. Mknij przez ulice, stosuj się do znaków i sygnalizacji świetlnej, uważaj na pieszych na pasach. A na koniec odbierz jedyne i wyjątkowe Łebskie Prawo Jazdy – idealna pamiątka z pobytu nad morzem!

➡️ Góralski Ślizg – emocje gwarantowane. Wspaniała zabawa dla młodzieży i dzieci, nawet tych najmłodszych – odważne maluchy mogą zjechać z rodzicami. 8-torowa zjeżdżalnia ma wysokość pięciu pięter, a jej długość to aż 50 metrów! Gotowi na odrobinę adrenaliny?

➡️ Air Borne Shot – jedyna taka atrakcja w całej Polsce! Wyjątkowa karuzela, która zabierze Was na szaloną przejażdżkę i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Polecamy ją zarówno dzieciom (tym trochę starszym) oraz dorosłym.

➡️ Bumper Boats – pogoda nam dopisuje, więc wodna atrakcja to idealny wybór dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych uczniów. Biedronka, panda czy krokodyl? Nasze łódeczki zwierzątka są do wyboru do koloru! Ahoj, przygodo!

To ostatnie dni przed rokiem szkolnym – niech upłyną pod znakiem dobrej zabawy w najbardziej kolorowym parku rozrywki na Pomorzu! Nasze atrakcje nie mogą się Was doczekać!

Czekamy na Was od 10:00 do 22:00.