Ahoj, przygodo! Czekamy na Was!

Nasz Park to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, możliwość spędzenia wspólnie czasu i niezapomnianie wspomienia.

  • Jesteśmy otwarci codziennie.
  • Atrakcje dla dzieci w każdym wieku.
  • Na świeżym powietrzu, blisko plaży.
  • Mnóstwo emocji i uśmiechu!
  • Czas spędzony razem z rodziną!
Uśmiechnięte dziecko na karuzeli

Park, w którym cała rodzina przeżyje
niesamowitą przygodę!

Discovery Park

To kilkanaście wspaniałych atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Nasz Park ma za zadanie zapewnić Wam rodzinną rozrywkę. Dlatego już kilkultnie Maluchu oddnajdą coś dla siebie, a w razie obaw, na niektórych atrakcjach może towarzyszyć dziecku starsze rodzeńtwo lub nawet rodzic. Bo kto nie chciałby pojeździć w Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy?

Łebskie Klocki

Czy są tu fani LEGO®? A ktoś w ogóle fanem LEGO® nie jest?! Na naszej interaktywnej wystawie znajdziesz m. in. makiety, imponujące budowle, LEGO® MINDSTORMS czy LEGO® Fusion. Będziesz mógł budować z dzieckiem czy zagrać w LEGO® na PlayStation™. Całość znajduje się w budynku, więc niestraszne nam deszcze i niepogoda.

Las Łebas

To największy na Wybrzeżu salon gier! Wspaniała zabawa dla małych i dużych. Gry zręcznościowe, siłowe, automaty – wygrane bilety zamienisz na świetne nagrody. Jest kolorowo i głośno. Ale to przede wszystkim super okazja na wspólne spędzenie czasu – emocje, śmiech i radość z wygranej.

Co mówią o nas?

Super miejsce żeby spędzić aktywnie czas z rodziną podczas urlopu! Chodziliśmy tam prawie codziennie podczas naszego pobytu w Łebie, dzieciaki (5 i 11 lat) zachwycone atrakcjami, uśmiech nie schodził im z twarzy. Mąż poczuł smak dzieciństwa na wystawie klocków lego, która znajduje się tuż obok.;) Gorąco polecam wszystkim, super zabawa

Paula

Super miejsce dla dzieci w Łebie. Dużo atrakcji, które zawierają ruch na świeżym powietrzu. Duży plus dla obsługi, jest bardzo miła, przyjazna i pomocna. Kolejny plus to zieleń w okół i bliskość plaży. Dla nas hitem były góralski ślizg i wieża swobodnego spadania. W słoneczny dzień bywają kolejki, ale warto swoje wyczekać 🙂 Polecamy!

Werka