Wakacje to idealny czas na szaleństwa. Słoneczna pogoda i dni wolne od szkoły sprawiają, że chcemy wykorzystać chwile z rodziną jak najlepiej. Jeżeli nadal nie wiecie, jak spędzić wakacje, mamy dla Was propozycję! Serdecznie zapraszamy do Łeby, która łączy ze sobą piękno natury, rozrywkę i niesamowity klimat. 

Atrakcja dla dzieci – Łeba

Dzieci najlepiej czują się na placu zabaw, gdzie mogą rozwijać swoją kreatywność i bawić się z rówieśnikami. Nie ma nic lepszego niż beztroskie chwile wypełnione uśmiechem pociech. Z tego powodu, postanowiliśmy ulepszyć nasze usługi, aby radość z zabawy była jeszcze większa! 

W sezonie 2021 pojawił się w nowej, odświeżonej wersji – Autodrom. Atrakcja ta czeka na Was w Łebie, gdzie skorzystacie z klasycznej rozrywki w nowoczesnym wydaniu. Autodrom to samochodziki wyposażone w oświetlenie LED. Dzięki nowej funkcji, będziecie mogli cieszyć się atrakcją jeszcze bardziej! Efekt końcowy jest niesamowity i sprawi, że poczujecie się jak prawdziwi rajdowcy. 

Park Discovery Łeba to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Poznaj naszą ofertę i zafunduj bliskim niezapomniane chwile!