Dziś świętujemy Dzień Kobiet! Z tej okazji Discover Pary Łeba życzy wszystkim Kobietom tego co najlepsze! Niech każdy dzień będzie dla Was pełen przygód i wrażeń. Życzymy Wam również zdrowia, siły i odwagi do realizacji swoich celów i marzeń.

Pssst… Dzień Kobiet już dziś, a Ty nie masz pomysłu na niespodziankę? Nic straconego! Mamy dla Ciebie świetną propozycję – zaplanuj niezapomnianą wycieczkę do urokliwej Łeby. To nadmorskie miasteczko zachwyci Twoją kobietę niesamowitym klimatem i wieloma atrakcjami!

Jakie atrakcje czekają w Łebie na Dzień Kobiet?

Romantyczny spacer w nadmorskim klimacie

Port w Łebie

Wybierzcie się do Portu, aby podziwiać łodzie i żaglówki cumujące przy nabrzeżach. Niesamowite widoki, rześkie i świeże powietrze – gwarantowane! Na terenie portu znajduje również się kilka interesujących obiektów. Najciekawsze z nich to repliki: Świerkowej Tratwy “Nord” oraz dzwonu przeciwmgielnego, który służył niegdyś żeglarzom do odnalezienia właściwej drogi.

Szlaki Słowińskiego Parku Narodowego

Góra Łącka – najsłynniejsza i najwyższa wydma Łeby, do której prowadzi trasa zielona to idealne rozwiązanie dla miłośników pieszych wędrówek. Niezapomniane widoki na morze i jezioro zapewnia droga, prowadząca przez ,,szczyty” Mierzei Łebskiej.

Jezioro Sarbsko – zjawiskowe jezioro nadmorskie, oddzielone od morza kilometrową Mierzeją Sarbską, do którego prowadzi szlak zielony, to świetna opcja dla miłośników długich spacerów wśród pięknych widoków.

Pyszny, regionalny obiad

Po długiej wyprawie zabierz swoją Kobietę na pyszny obiad do lokalnej restauracji! Na mapie znajdziesz wiele ciekawych punktów ze smacznym, regionalnym jedzeniem. Nic tak nie smakuje, jak ciepły, domowy obiad po długim spacerze!

Rozgrzewająca herbata i deser

A po obiedzie czas na deser! Szarlotka na ciepło z lodami, a może ciasto czekoladowe? W nadmorskich restauracjach na pewno znajdziesz coś dla Siebie!