Ahoj, przygodo! Czekamy na Was!

Nasz Park to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, możliwość spędzenia wspólnie czasu i niezapomnianie wspomienia.

  • Jesteśmy otwarci codziennie.
  • Atrakcje dla dzieci w każdym wieku.
  • Na świeżym powietrzu, blisko plaży.
  • Mnóstwo emocji i uśmiechu!
  • Czas spędzony razem z rodziną!
Uśmiechnięte dziecko na karuzeli

Park, w którym cała rodzina przeżyje
niesamowitą przygodę!

Discovery Park

To kilkanaście wspaniałych atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Nasz Park ma za zadanie zapewnić Wam rodzinną rozrywkę. Dlatego już kilkultnie Maluchu oddnajdą coś dla siebie, a w razie obaw, na niektórych atrakcjach może towarzyszyć dziecku starsze rodzeńtwo lub nawet rodzic. Bo kto nie chciałby pojeździć w Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy?

Łebskie Klocki

Czy są tu fani LEGO®? A ktoś w ogóle fanem LEGO® nie jest?! Na naszej interaktywnej wystawie znajdziesz m. in. makiety, imponujące budowle, LEGO® MINDSTORMS czy LEGO® Fusion. Będziesz mógł budować z dzieckiem czy zagrać w LEGO® na PlayStation™. Całość znajduje się w budynku, więc niestraszne nam deszcze i niepogoda.

Las Łebas

To największy na Wybrzeżu salon gier! Wspaniała zabawa dla małych i dużych. Gry zręcznościowe, siłowe, automaty – wygrane bilety zamienisz na świetne nagrody. Jest kolorowo i głośno. Ale to przede wszystkim super okazja na wspólne spędzenie czasu – emocje, śmiech i radość z wygranej.

Co mówią o nas?

Super miejsce żeby spędzić aktywnie czas z rodziną podczas urlopu! Chodziliśmy tam prawie codziennie podczas naszego pobytu w Łebie, dzieciaki (5 i 11 lat) zachwycone atrakcjami, uśmiech nie schodził im z twarzy. Mąż poczuł smak dzieciństwa na wystawie klocków lego, która znajduje się tuż obok.;) Gorąco polecam wszystkim, super zabawa

Paula

Super miejsce dla dzieci w Łebie. Dużo atrakcji, które zawierają ruch na świeżym powietrzu. Duży plus dla obsługi, jest bardzo miła, przyjazna i pomocna. Kolejny plus to zieleń w okół i bliskość plaży. Dla nas hitem były góralski ślizg i wieża swobodnego spadania. W słoneczny dzień bywają kolejki, ale warto swoje wyczekać 🙂 Polecamy!

Werka

Świetny park rozrywki w Łebie, w sumie dla całej rodzinki a nie tylko dla dzieci. Masa atrakcji, spokojnie można cały dzień spędzić na zabawie. Dzieci zachwycone atrakcjami w parku (szkoła jazdy dla dzieci, która wygląda bardzo bardzo realistycznie skradła serce 8-letniego synka). Wystawa łebskich klocków też super, każdy szczegół bardzo przemyślany. Polecam.

Aneta

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi! Wiele atrakcji do wyboru dla dzieci w różnym wieku! Emocje i humor zapewnione dla wszystkich! Pozdrawiam z urlopu w Łebie.

Gabriela

Rewelacyjny park oraz świetna obsługa, eurobungy najlepsza atrakcja dla mojej dwójki dzieci. Pani, która ją obsługiwała ma świetne podejście do maluchów. Nie wyobrażam sobie Łeby bez tego parku. W ciągu dnia plaża,a zawsze po obiedzie zwyczajem jest wyjście do Discovery Park. Polecam

Krzysztof

Wszystko czego fan LEGO może zapragnąć: klocki z różnych kolekcji, niektóre można uruchomić. Do tego jeszcze gry LEGO na tabletach i PlayStation. Obok klocków park zabaw dla dzieci: trampoliny, pojazdy, zjeżdżalnie. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych.

Grzegorz

Nauka jazdy dla najmłodszych świetna. Zjeżdżalnia jest wysoka i musiałam oddać dzieci mężowi, bo się bałam:) Fajne miejsce do zaglądnięcia na spacerze. Polecam.

Agata

Polecam odwiedzenie kolekcji Lego. Jest tu możliwość zabawy na kosolach PS3, na tabletach oraz z ineraktywnymi budowlami i urządzeniami. W okolicy jest dodatkowo wiele miejsc do zabawy, ale raczej w większości dla młodszych dzieci. Jest również alejka z gstronomią.

Krzysztof

Jeśli masz dzieci i spędzasz urlop w Łebie to obowiązkowy punkt na liście odwiedzanych miejsc. Świetny, młody i nieprzepracowany personel zajmuje się dziećmi jak swoimi braćmi i siostrami 🙂 Nauka jazdy, zjazd na wielkiej ślizgawie oraz indiański potok.. To syn wspomina najczęściej. Polecam z uśmiechem na twarzy. Większość wesołych miasteczek może się na tym parku wzorować.

Olgierd

Świetne miejsce na niepogodę – jechaliśmy tu ponad półtorej godziny, ale zdecydowanie było warto. Kawałeczek dalej zejście na przepiekna plażę o białym drobnym piasku, natomiast w samym parku mnóstwo atrakcji dla dzieci – byliśmy z 2 i 4 latkiem i podobało im się dosłownie wszystko. My byliśmy zachwyceni interaktywną wystawą klocków lego.

Agata

Agata

Atrakcje super. Nie tylko dzieci, jak i starsi mogą być zadowoleni. Ceny przystępne, zabawa świetna. Uśmiech na twarzy dziecka najważniejszy 🙂 Najlepsze zderzające pontony, kolejka oraz wielki ślizg 🙂 Polecam.

Irka

Irka

Polecam to miejsce wszystkim którzy są na wakacjach w Łebie, a szczególnie dla rodziców z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, zabawa jest przednia, a w Parku jest cała masa atrakcji. Kawałeczek dalej jest zejście na plażę (plaża w Łebie jest piękna, swoją drogą). Obsługa w Parku jest przemiła i pomocna. Polecam serdecznie z uśmiechem na twarzy.

Julia

Julia