Wciąż zastanawiacie się co robić podczas Majówki? Brakuje Wam pomysłów na aktywne spędzenie czasu? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji! Decydując się na którąś z nich, z pewnością będziecie mieli co wspominać.

Wirtualna strzelnica laserowa – Karczma Myśliwska Nowęcin

To doskonała rozrywka dla starszych dzieci i rodziców. Dzięki nowoczesnym technologiom można świetnie się bawić, korzystając z różnych programów i gier strzeleckich. Niezapomniane wspomnienia – gwarantowane!

Aleja Prezydentów Polski w Łebie

Poznajcie słynną Ścieżkę Czasu, gdzie na kamiennych głazach zostały umieszczone odciski dłoni polskich prezydentów. Jest do doskonała okazja do powtórki z historii dla całej rodziny 🙂 Potraktujcie to jako przyjemny, edukacyjny spacer.

Port morski w Łebie

Nabrzeża rybackie i port jachtowy to atrakcje które zaciekawią zarówno dorosłych jak i dzieci. Wybierzcie się szlakiem Portu Morskiego w Łebie i podziwiajcie wszystko to co związane z morzem! Już od czerwca będziecie mieli również możliwość krótkiego rejsu małym wycieczkowcem.

Obiad w nadmorskim klimacie

Wspólny posiłek to zawsze najlepszy pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Na terenie Łeby odnajdziecie wiele smakowitych restauracji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Na co macie ochotę? Smażona, bałtycka rybka, czy może tradycyjny schabowy?