Jak mija Wam ta urokliwa pora roku, jaką jest wiosna? Czy korzystacie już z pogody i zażywacie słonecznej kąpieli?

Jeżeli tak, szczególnie polecamy nadmorskie przechadzki, pośród pięknej natury i szumu fal morza. Jednym z bardziej urokliwych miejsc jest Łeba – spokojne miasteczko usytuowane w powiecie w Lęborskim. A jeżeli mowa o Łebie, to warto również wspomnieć o tym, co ciekawego można tam robić. 😉

Oprócz wyśmienitych restauracji, pięknej plaży i nieziemskich widoków koniecznie dodajcie do swojego planu wycieczki jedną z bardziej emocjonujących atrakcji w okolicy. Jest to Park Rozrywki Discovery, oferujący szeroki wachlarz zabaw takich jak kolejki, autka, ale również interaktywna strzelnica! Poczuj się jak na Dzikim Zachodzie i wciel się w prawdziwego kowboja, a nawet szeryfa!

To od Ciebie zależy, gdzie poprowadzi Cię wyobraźnia. Jedno wiemy na pewno – dookoła takiej scenografii łatwo będzie o dobrą zabawę i kreatywność. Więc jak dokładnie to działa? Twoim zadaniem będzie trafić w wyznaczone punkty. Jeśli trafisz, usłyszysz jak zagra pianista i poczujesz krople wody, gracz odkryje swoje karty i jeżeli Ci się uda, zobaczysz kościotrupa!

To jak? Widzimy się w Wesołym Miasteczku Discovery Park? 🙂