Za oknem coraz ładniejsza pogoda. Wiele z nas zastanawia się, jak wykorzystać ten czas i nie zmarnować tych pięknych dni, nudząc się w domu. Czasami niestety ciężko jest wpaść na pomysł, który zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci. My tymczasem znaleźliśmy idealne rozwiązanie, ponieważ w wesołym miasteczku Discovery Park zabawią się nie tylko pociechy, ale również rodzice!

Co robić we wakacje w Łebie?
Łeba to urokliwe miasteczko, które oferuje szereg atrakcji. Sam spacer po uliczkach sprawi, że poczujecie się zrelaksowani, a wycieczka na wydmy zapadnie w pamięci na długo! Oczywiście nie można zapomnieć o szerokiej, piaszczystej plaży! Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy kochają szum morza, morskie kąpiele oraz słońce.

Wesołe miasteczko w Łebie
Oprócz relaksu podczas urlopu warto zagwarantować sobie i swoim dzieciom zabawę połączoną z odrobiną adrenaliny! Takich emocji dostarczy Wam Discovery Park, czyli park rozrywki dla małych i dużych. Jakie atrakcje na Was czekają?

Najlepsza rozrywka w Discovery Park
Do naszych unikatowych atrakcji należą przede wszystkim:

Autodrom – futurystyczne samochodziki, na których poczujecie wiatr we włosach!

Wieża swobodnego spadania – jeżeli nie straszne Wam wysokości, koniecznie skorzystajcie z tej atrakcji, a nie pożałujecie. Adrenalina i świetne widoki gwarantowane!

Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy – to propozycja dla prawdziwych rajdowców i tych, którzy chcą spróbować swoich sił jako kierowcy różnorodnych samochodzików. Wybierzcie spośród wozu policyjnego, strażackiego, taxi i innych!

Wodna zabawa: Bumper Boats i Łódeczki – ta atrakcja skierowana jest dla maluchów, które uwielbiają wodną zabawę. Ahoj, przygodo! Góralski Ślizg – góry nad morzem? U nas to możliwe 🙂 Długa i pofalowana zjeżdżalnia będzie idealnym rozwiązaniem dla dorosłych i dzieci!

To jak, widzimy się na najlepszych atrakcjach w Łebie? Czekamy na Was!