Jak często zastanawiacie się, gdzie zabrać swoje dzieci, aby spędziły kreatywne, pełne uśmiechu wakacje? Chyba każdy rodzic boryka się z tym problemem, kiedy przychodzi czas odpoczynku od szkoły. Przychodzimy do Was z idealnym rozwiązaniem, ponieważ właśnie rozpoczął się sezon w Discovery Park Łeba!

Łeba to urokliwe miejsce turystyczne położone nad polskim morzem. Jest to miasto pełne przyrody, wyjątkowego klimatu i rozrywki. W Łebie znajdziemy przeróżne atrakcje takie jak aquapark, lunapark, salon gier i wiele innych. 

Wiemy, jak wiele szczęścia do prawidłowego rozwoju potrzebują Wasze pociechy, dlatego stworzyliśmy jedyną taką atrakcje w Polsce – Air Borne Shot. Jest to unikatowa huśtawka, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli! Trzy krzesełka, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, pozwolą Wam wspólnie cieszyć się z tej atrakcji, co na pewno pogłębi Wasze relacje i przyniesie wiele uśmiechu na twarzy. 

Park Discovery Łeba to fantastyczne miejsce dla dzieci. Poznaj naszą ofertę i zafunduj swojej rodzinie niezapomniane chwile!